(0) |
Корпус епілятора виготовлений із практичного пластику, а знімна головка захищена додатковою кришкою. Вбудований акумулятор забезпечує автономну роботу впродовж 40 хвилин. Для повного заряджання знадобиться не більш ніж 80 хвилин, а для зручності є індикатор.
| Комплектация | Епілятор Щітка для очищення Захисна кришка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 7 х 3.5 см |
| Вага | 0.15 кг |
| Вага в упаковці | 0.172 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 14 х 7 см |
| Додаткові характеристики | Висока продуктивність - на 60% більше волосків віддаляється за один прохід |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка основна широка |
| Джерело живлення | Мережа/акумулятор |
| Тип епіляції | Суха |
| Кількість пінцетів, шт. | 18 |
| Час заряджання акумулятора | 80 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.