(0) |
Ковдра, що зігріває своїм теплом — прекрасний винахід сучасності! Воно врятує взимку, коли потрібно швидко зігрітися, допоможе швидше одужати в разі застуди, чудово зігріє дитину та людину похилого віку.
Презентована ковдра з обігрівом HD 75 від виробника Beurer, Німеччина, це чудові зігрівальні властивості, можливість вибрати режим обігріву та повна безпека для користувачів.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.9 кг |
| Вага в упаковці | 2.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 39.8 х 37.8 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Вид | Односпальні |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Довжина шнура | 2.3 м |
| Розміри | 130 х 180 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Автовимкнення Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 130 х 180 см |
| Автоматичне вимикання через | 3 год |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.