(0) |
| Комплектация | Електроковдра Перемикач Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 2.94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип керування | Електронний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 39 х 18.5 см |
| Функції | Світловий індикатор |
| Вид | Двоспальні |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Довжина шнура | 2.3 м |
| Розміри | 150 х 200 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Автовимкнення Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 150 x 200 см |
| Автоматичне вимикання через | 180 год |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.