(0) |
YUNMAI Pro — екстратонкий дизайн і суперможливості.
Нові ваги YUNMAI Pro — прорив у розумних технологіях для здоров'я і краси. Це твій щоденний асистент з фізичних навантажень і аналізу стану всіх систем організму. Оновлена версія ґаджета за одне зважування вимірює і видає дані за 10 параметрами вашого тіла. Ваги ефективно діагностують стан, фіксують зміни в тілі, зберігаючи статистику в застосунку мотивують більше рухатися, дають підказки з харчування і фізичних вправ.
Особливості моделі:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2 х 30 х 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 5 х 33.5 х 34.5 см |
| Вид | Діагностичні Побутові |
| Вага в упаковці, кг | 1.9 |
| Вага, кг | 1.6 |
| Додаткові функції | Bluetooth 4.0 Автоматичне визначення користувача Автоматичне вмикання/вимикання |
| Колір виробу | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Матеріал платформи | Скло |
| Вага (кг) | 1.6 |
| Вага в упаковці (кг) | 1.9 |
| Елементи живлення | Li-Pol 1000 mAh |
| Діагностичні вимірювання | Індексу маси тіла Кількість рідини Оптимальної ваги Протеїнів/білка Частка вісцерального жиру Частка жирової тканини Частка кісткової маси Частка м'язової маси |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 16 |
| Точність вимірювання, кг | 0.1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.