(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.2 х 30.5 х 30.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4 x 31 x 31 см |
| Додаткові характеристики | Розмір дисплея: 5.3 x 7.5 см Висота цифр на дисплеї: 4.7 см |
| Вид | Побутові |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага, кг | 1.91 |
| Додаткові функції | Автоматичне вмикання/вимикання |
| Колір виробу | Білий |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Матеріал платформи | Пластик |
| Вага (кг) | 1.91 |
| Вага в упаковці (кг) | 2 |
| Елементи живлення | 1 x 3V CR2032 |
| Вбудована пам'ять, користувачів | Немає |
| Точність вимірювання, кг | 0.1 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.