(0) |
Підлогові ваги BEURER BF 220 зі скляною платформою товщиною 8 мм, максимальною вагою в 150 кг і ціною поділки 100 грам призначені для визначення маси тіла, частки жирової маси і тканинної рідини.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3 х 32 х 32 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4.3 х 34.5 х 34 см |
| Вид | Діагностичні |
| Вага в упаковці, кг | 2.75 |
| Вага, кг | 2.3 |
| Додаткові функції | Автоматичне вмикання/вимикання |
| Колір виробу | Сірий |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал платформи | Скло |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Вага в упаковці (кг) | 2.75 |
| Елементи живлення | 2 x 1.5V AAA |
| Діагностичні вимірювання | Кількість рідини Частка жирової тканини Частка м'язової маси |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 10 |
| Точність вимірювання, кг | 0.1 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.