(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.8 х 30 х 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4.1 x 32.9 x 32 см |
| Вид | Діагностичні |
| Вага в упаковці, кг | 2.26 |
| Вага, кг | 1.75 |
| Додаткові функції | Bluetooth 4.0 Індикація зарядження батарей Індикація перевантаження Автоматичне визначення користувача Автоматичне вмикання/вимикання Підключення до телефону Підсвічування дисплея |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сірий / Чорний |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Матеріал платформи | Скло |
| Елементи живлення | 3 x 1.5V AAA |
| Діагностичні вимірювання | Індексу маси тіла Кількість рідини Рівня метаболізму (BMR) Частка жирової тканини Частка кісткової маси Частка м'язової маси |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 30 |
| Точність вимірювання, кг | 0.1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.