(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.8 x 26 x 27 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електронні |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 3 x 27.5 x 28.5 см |
| Вид | Побутові |
| Вага в упаковці, кг | 1.22 |
| Вага, кг | 1 |
| Додаткові функції | Індикація зарядження батарей Індикація перевантаження Автоматичне вмикання/вимикання Підсвічування дисплея |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Білий |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал платформи | Скло |
| Елементи живлення | 1 x 3V CR2032 |
| Точність вимірювання, кг | 0.1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.