(0) |
За допомогою набору аксесуарів ви зможете приготувати будь-яку улюблену страву. Місткість 2.5 л ідеально підходить для приготування рагу, рататуя, запіканки та інших страв. Цю форму для випічки та форми для мафінів для мультипечей можна безпечно мити в посудомийній машині.
| Вага | 0.26 кг |
| Вага в упаковці | 0.51 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Форми для випікання |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.7 х 18.6 х 21.4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для мультипічок |
| Сумісність | HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X, HD9880 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.