(0) |
| Комплектация | Подрібнювач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 x 18.5 x 18.5 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.8 x 20.2 x 20.2 см |
| Додаткові характеристики | Насадки: ніж для подрібнення |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал чаші / склянки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Об'єм основної чаші, л | 3 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 3000 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.