(0) |
Тип: Стаціонарний, фітнес
Потужність, Вт: 350
Місткість склянки:
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 1.38 кг |
| Країна виробник товару | Китай |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 13.8 х 12.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Фітнес-блендер |
| Потужність, Вт | 350 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Метал / Пластик |
| Місткість чаші | 350 мл |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Додаткові характеристики | Довжина мережевого шнура: 0.8 м Знімні леза Захисний фіксатор |
| Комплектація | Блендер, Інструкція, Гарантійний талон |
| Комплектация | Блендер, Інструкція, Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 13.8 х 12.8 см см |
| Вага | 1.38 кг кг |
| Тип | Фітнес-блендер |
| Додаткові характеристики | Довжина мережевого шнура: 0.8 м Знімні леза Захисний фіксатор |
| Потужність, Вт | 350 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.