(2) |
Блендер ручний ZELMER ZHB4572: Досконалість в руках
Перетворіть кулінарні ідеї на реальність із блендером ZELMER ZHB4572.
Його потужність та багатофункціональні насадки дозволяють легко створювати смузі, соуси та коктейлі.
Ергономічний дизайн та регулювання швидкості забезпечують зручність використання.
Неймовірна ефективність у ваших руках!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 14 х 25 см |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчик для збивання |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 0.8 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 450 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.