(0) |
| Комплектация | Моторний блок 200 Вт Стакан 600 Ніж з нержавіючої сталі Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 11 х 10 см |
| Вага | 1.07 кг |
| Вага в упаковці | 1.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 х 13 х 12 см |
| Додаткові характеристики | Знімний ніж з нержавіючої сталі Усі деталі, крім основного блоку та леза, можна мити в посудомийній машині Потужність двигуна 200 Вт Компактний корпус і незначна вага, дозволяє брати з собою в дорогу |
| Потужність, Вт | 200 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Тритан |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Призначення | Для смузі |
| Об'єм основної чаші, л | 0.6 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 600 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.