(0) |
Nutribullet NB 614DG - персональний компактний блендер-екстрактор. З удосконаленим ергономічним дизайном і гострими лезами, а також мотором потужністю 600 Вт, ви зможете як ніколи легко готувати смузі з ідеальною ніжною текстурою. Склянка блендера на 700 мл із міцного пластику Tritan Renew.
| Комплектация | Блендер Моторний блок Склянка 700 мл Кришка To-Go Ніж з нержавіючої сталі Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 14 х 14 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 25 х 14.3 см |
| Додаткові характеристики | Знімний ніж із нержавіючої сталі |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал чаші / склянки | Тритан |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Призначення | Для смузі |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 700 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.