(1) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1,5 кг |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24,5 х 13,7 х 24,5 см |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчик для збивання |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 0.8 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 800 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.