(0) |
| Комплектация | Компактний подрібнювач для зелені, горіхів, м'яса та ін. 0.5л Насадка-віночок Мірний стакан Блендер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Заглибний |
| Серия | Series 5000 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 28 х 22 см |
| Додаткові характеристики | Потужний двигун 1200 Вт Компактний подрібнювач (0.5л) Кнопка одного дотику SpeedTouch для легкого керування швидкістю Світлодіодний індикатор швидкості Захист від розбризкування |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Призначення | Для дитячого харчування Для колки льоду Для смузі |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 0.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.