(0) |
| Комплектация | Блендер Ніжка блендера з нержавіючої сталі із системою QuattroBlade Pro Кухонний комбайн з насадкою для подрібнення, нарізування, шаткування, замішування та нарізування кубиками (корисний об'єм 1.25 л, розмір кубиків: 9 x 9 мм) Подрібнювач (корисний об'єм 500 мл) Вінчик для збивання Мірний стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.5 х 6 х 7.8 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Серия | ErgoMaster |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.2 х 27 х 39.7 см |
| Додаткові характеристики | Високопродуктивний двигун Довговічне керамічне з'єднання Система Quattro-Blade Pro з AntiSplash Проста зміна аксесуарів з легким механізмом Eject-/ Click |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Насадки | Вінчик для збивання Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Об'єм основної чаші, л | 1.25 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 600 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 500 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 14800 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.