(0) |
| Бренд | BRAUN |
| Комплектация | Моторний блок 1000 Вт Вінчик Міні-подрібнювач 0.5 л Мірний стакан 0.6 л Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.8 х 6.2 х 6.8 см |
| Вага | 0.65 кг |
| Вага в упаковці | 1.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Серия | MultiQuick 5 Pro |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 25.9 х 16.4 см |
| Фірмові технології | EasyClick;PowerBell Plus;SplashControl |
| Додаткові характеристики | Довжина шнура 1.2 м |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 25 |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Насадки | Вінчик для збивання;Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал + пластик |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Призначення | Для дитячого харчування;Для смузі |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 600 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.