(0) |
| Комплектация | Блендер Насадка-віночок Міні-подрібнювач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 13 х 13 см |
| Вага | 1,48 кг |
| Вага в упаковці | 1,6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 20 х 13.5 см |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчик для збивання;Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Призначення | Для дитячого харчування;Для смузі |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 0,6 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 0,5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.