(0) |
Блендер Bosch ErgoMaster MSM4B624 - характеристики:
Комфорт / Очищення:
Дизайн:
Аксесуари в комплекті:
| Комплектация | Блендер Ніжка блендера з нержавіючої сталі з системою QuattroBlade Подрібнювач для зелені, горіхів, сиру, м'яса та інших продуктів (корисний об'єм 500 мл) Насадка з подвійним вінчиком з нержавіючої сталі для збивання вершків, білків або замішування легкого тіста Мірна склянка для змішування Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 5.7 х 7.8 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Серия | ErgoMaster |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.5 х 14 х 20 см |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Насадки | Міні-подрібнювач;Насадка-міксер із двома вінчиками |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Призначення | Для дитячого харчування |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 600 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 500 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 15000 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.