(0) |
| Бренд | TEFAL |
| Комплектация | Блендер Мірний стакан 800 мл Мініподрібнювач 500 мл Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 х 7 х 7 см |
| Вага | 1.25 кг |
| Вага в упаковці | 1.83 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Серия | Quickchef |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.4 х 14.4 х 26.8 см |
| Додаткові характеристики | Технологія POWELIX Додаткове налаштування: Тихий режим Ергономічна ручка з покриттям Soft Touch |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Місткість склянки, мл | 800 |
| Місткість міні-подрібнювача, мл | 500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.