(0) |
ЗАГЛИБНИЙ БЛЕНДЕР TEFAL INFINY FORCE: будь-які страви під вашим контролем!
ТЕХНОЛОГІЯ "POWELIX LIFE": ексклюзивні леза, що забезпечують наддовгий термін експлуатації блендера день у день.
ПОТУЖНИЙ МОТОР 1000 Вт: уся необхідна потужність у вас під рукою, для швидких результатів без зайвого клопоту.
ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ: ергономічне керування швидкістю плавним перемиканням для максимальної точності.
ЖОДНОГО РОЗБРИЗКУВАННЯ: ніжка блендера запобігає розбризкуванню, забезпечуючи приємніше й безтурботне приготування улюблених рецептів.
ЛЕГКЕ ОЧИЩЕННЯ: знімні деталі можна мити в посудомийній машині, що неабияк спрощує очищення блендера.
УНІВЕРСАЛЬНІ АКСЕСУАРИ: мірна склянка на 800 мл, мініподрібнювач на 500 мл, ніж для колення льоду, віночок.
| Комплектация | Блендер Віночок Мініподрібнювач Ніж для колення льоду Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 9.8 х 7 см |
| Вага | 1.33 кг |
| Вага в упаковці | 1.725 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.8 х 14.4 х 25.4 см |
| Додаткові характеристики | Технологія POWELIX LIFE |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.