(0) |
Стаціонарний блендер MSM2620B серії CleverMixx від німецької компанії Bosch потужністю 600 Вт: готувати із задоволенням!
Основні характеристики:
| Комплектация | Блендер Ніжка Подрібнювач з ножем і фіксованою кришкою (корисний об'єм - 350 мл, загальний об'єм - 450 мл) Мірний стакан 2 кришки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 6 х 6 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 1.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 40.5 х 20.3 см |
| Додаткові характеристики | Хрестоподібний ніж QuattroBlade Ергономічний дизайн ручки Тихий мотор з низьким рівнем вібрації Ніжка із захистом від розбризкування Аксесуари з можливістю машинного миття Пластикові деталі, що контактують з продуктами, не містять бісфенол А |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 350 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 15000 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.