Зручний у повсякденному використанні занурювальний блендер Tefal Optichef HB641138 здатний значно полегшити вам життя, тому що з його допомогою ви зможете втілити свої задуми при створенні кулінарних шедеврів, які будуть оцінені як рідними, так і близькими друзями. Варто відзначити, що дана модель чудово справляється зі збиванням та подрібненням різних овочів, фруктів та м'яса, що дозволить вам приготувати смачні супи, соуси та інші страви.
Ексклюзивна технологія Powelix
Завдяки технології Powelix Blade ви отримаєте неймовірну кремову текстуру та легке змішування навіть найтвердіших інгредієнтів! Насолоджуйтесь визначною продуктивністю до 30% швидше* для ідеальних результатів прямо у вас під рукою. *в порівнянні з нашою власною класичною технологією з двома лезами
Оптимальна продуктивність
Двигун потужністю 800 Вт для легкого змішування та максимальної продуктивності.
10 змінних швидкостей
Інтуїтивно регулюйте швидкість, не зупиняючи блендер за допомогою простого у використанні диска.
Захист від бризок
Захист від бризок забезпечує всі необхідні зручності для приготування їжі.
М'яка нековзна рукоятка
Ергономічний дизайн для кращого контролю навіть мокрими руками.
Чаша 800 мл
Чаша 800 мл (загальна місткість) для додаткової зручності.
Подрібнювач 500 мл
Подрібнювач 500 мл (загальна місткість) забезпечить легке нарізування різних інгредієнтів.
Змішуйте навіть найтвердіші інгредієнти швидко та легко
Гострі, як бритва леза із загартованої нержавіючої сталі з оптимізованим кутом нарізування для роботи навіть із твердими інгредієнтами.
| Комплектация | Блендер Подрібнювач Мірний стакан Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 7 x 7 см |
| Вага | 1.206 кг |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.8 x 14.4 x 25.4 см |
| Додаткові характеристики | Ергономічна ручка з покриттям Soft Touch із пластику Ексклюзивна технологія Powelix |
| Потужність, Вт | 800 |
| Об'єм, л | 0.8 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.