(0) |
Зі стаціонарним блендером Tefal BL435831 ви отримуєте не тільки значну потужність в 800 Вт, але і надійність, перевірену часом! А об'ємна скляна чаша в 1.75 л ідеально підходить під смузі, молочні коктейлі та інші улюблені напої.
Оснащений передовими технологіями Smart Lock з функціями Easy Lock, Easy Safety та Easy Clean даний блендер сміливо можна називати зразком зручності та безпеки, в ньому передбачені всі види небезпечних ситуацій, а чистка приладу ще ніколи не була такою простою.
Надійність і швидкість
Бездоганна система охолодження двигуна покращує циркуляцію повітря і захищає двигун від перегріву, що дозволяє до 3 хвилин безперервно працювати на всіх трьох швидкостях (швидка, повільна, імпульсна), а технологія POWELIX з шести ножами дозволяє подрібнювати продукти до 30% швидше.
Зручність
Ергономічна ручка і структуроване покриття забезпечують комфорт і простоту використання, 4 присоски під витонченим корпусом забезпечують надійну фіксацію і стійкість блендера, зменшуючи таким чином видаваний шум
Розширений функціонал
Для роботи з деякими інгредієнтами, де важлива швидкість і мінімальний час, використовуйте імпульсний режим - він моментально вивільнить всю енергію двигуна, щоб шість ножів максимально ефективно впоралися з подрібненням. Для поліпшення ергономіки ручка перемикача доповнена текстурованими гранями з не рухомого матеріалу - це додає комфорту при використанні приладу.
| Комплектация | Блендер Чаша блендера Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.2 х 19 х 28.3 см |
| Вага | 3.13 кг |
| Вага в упаковці | 4.37 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.4 х 36.8 х 30.5 см |
| Додаткові характеристики | Система повітряного охолодження Air Cooling System Технологія Smart Lock Технологія POWERLIX - на 30% більше потужності Інноваційна геометрична форма лез Блокування чаші Smart Lock Зручне управління джойстиком Термостійка чаша 1,75 л з загартованого скла Легке очищення завдяки поділу власника лез на 2 частини Подрібнення льоду завдяки імпульсному режиму |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.