(0) |
Зі стаціонарним блендером Tefal Blendforce 2 BL420131 ви отримуєте не тільки значну потужність в 600 Вт, але і надійність, перевірену часом! А об'ємна чаша в 1.25 л ідеально підходить під смузі, молочні коктейлі та інші улюблені напої.
Оснащений передовими технологіями Smart Lock з функціями Easy Lock, Easy Safety та Easy Clean даний блендер сміливо можна називати зразком зручності та безпеки, в ньому передбачені всі види небезпечних ситуацій, а чистка приладу ще ніколи не була такою простою.
Міцність і надійність
Бездоганна система охолодження двигуна покращує циркуляцію повітря і захищає двигун від перегріву, що дозволяє до 3 хвилин безперервно працювати на всіх трьох швидкостях (швидка, повільна, імпульсна), а міцна чаша і 4 ножі з легкістю впораються навіть з льодом!
Зручність
Ергономічна ручка і структуроване покриття забезпечують комфорт і простоту використання, 4 присоски під елегантним корпусом забезпечують надійну фіксацію і стійкість блендера, зменшуючи таким чином видаваний шум
Розширений функціонал
Для роботи з деякими інгредієнтами, де важлива швидкість і мінімальний час, використовуйте імпульсний режим - він моментально вивільнить всю енергію двигуна, щоб чотири ножі максимально ефективно впоралися з подрібненням. Для поліпшення ергономіки ручка перемикача доповнена текстурованими гранями з не рухомого матеріалу - це додає комфорту при використанні приладу.
| Комплектация | Блендер Стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 20 х 37 см |
| Вага | 1.86 кг |
| Вага в упаковці | 2.74 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.6 х 22.6 х 40.6 см |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1250 мл |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.