(0) |
Стаціонарний блендер Tefal HB643138 забезпечує ідеальний результат кожного разу, тому, що це 800 Вт потужності, 4 найгостріших леза, цілих 20 налаштувань швидкості та ідеальна форма.
Створено для допомоги
Дві кнопки - багато дій. Вж-ж-жух і готово. Завдяки простоті та зручності дана модель допоможе впоратися з щоденними завданнями без зайвого клопоту. Спеціальна форма лез і чашечки не залишить всередині себе не перемелений продукт, а настройка швидкості допоможе підібрати потужність під ваш продукт.
Багатофункціональність
Подрібнюй, збивати, змішуй. Завдяки додатковим насадкам його можна використовувати для приготування смузі, подрібнення зелені та овочів, збивання вершків і приготування смачного пюре - він впорається з безліччю завдань.
Функціонал і характеристики
Завдяки компактним розмірам погружной блендер Tefal займає мінімум місця на кухні. Це ніяк не позначається на його функціональності: пристрій працює і як подрібнювач, і як міксер. У комплект постачання входять зручний віночок і місткий стакан для подрібнення твердих продуктів, таких як горіхи, сир, м'ясо.
Для любителів десертів, соусів і коктейлів
Гострі леза з нержавіючої сталі гарантують високу ефективність і гігієнічність пристрою. З його допомогою можна експериментувати з численними рецептами та інгредієнтами - м'якими, твердими, а також змішувати будь-які необхідні продукти відповідно до ваших смаків і бажаннями.
| Комплектация | Блендер Мірний стакан Подрібнювач Віночок Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 7 х 7 см |
| Вага | 1.31 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14..4 х 25.4 х 25.8 см |
| Додаткові характеристики | Турборежим Комплектуючі можна мити у посудомийній машині |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 17300 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.