(0) |
| Комплектация | Блендер Чаша фуд-процесор з 3 насадками з нержавіючої сталі (2 л) Насадка Шинкування-слайсер Насадка Дрібна терка Насадка Велика терка Мірний стакан (800 мл) Чаша універсального подрібнювача (500 мл) Насадка для замішування тіста Насадка Подрібнювач для пюре і крем-супів Віночок Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 7 х 9.8 см |
| Вага | 2.74 кг |
| Вага в упаковці | 3.807 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43.4 х 20.9 х 24 см |
| Додаткові характеристики | Леза Powelix Life з титановим покриттям Варіатор дає змогу змінювати швидкість простим натисканням пальця Надійна фіксація насадок Ексклюзивна технологія лез Powerlix life Багатошвидкісний тригер забезпечує легке управління Мірний стакан 800 мл для пюре і супів Насадка подрібнювач, насадка для пюре і віночок в комплекті 5-функціональний фуд процесор Захист від бризок під час роботи Насадки можна мити в посудомийній машинці |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Для пюре Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач Тертка для дерунів Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 17300 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.