(0) |
Готуйте найсмачніші смузі з кремовою текстурою, без шматочків
Готуйте ніжні смузі без шматочків, завдяки оптимізованій взаємодії двигуна потужністю 1200 Вт, ножів аеродинамічної форми й 3D-пришвидшувачів потоку в глечику для змішування.
1200 Вт потужності від Bosch
Для подрібнення льоду або твердих інгредієнтів потрібен потужний двигун. Готуйте однорідні смузі, коктейлі або соуси з блендерами VitaPower. Двигун потужністю 1200 Вт, до 30 000 об/хв.
Виготовлене в Європі
Довговічність приладу підтверджена внутрішніми тестами: 100 годин безперервного використання і 10 000 чаш смузі. Ця надійність досягається завдяки високоякісним матеріалам, європейському виробництву та багаторічному досвіду Bosch у розробленні приладів для приготування їжі.
| Комплектация | Блендер Штовхач Пляшка ToGo Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 23 х 19.5 см |
| Вага | 4.831 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 х 28.8 х 49.5 см |
| Додаткові характеристики | Регулятор швидкості багатоступеневий 3 автопрограми: - Смузі - Подрібнення льоду - Очищення Знімний тримач для ножа EasyKlick 4-лезовий ніж з неіржавкої сталі Solingen Чаша блендера з термоскла об'ємом 2 л (загальний), 1.5 л (корисний) Пляшка ToGo з тритану (0.6 л корисний об'єм) Мірний стакан у кришці з додатковим носиком Плавний старт LED підсвітка під час увімкнення кнопки ON Довжина кабелю 1 м Відсік для зберігання кабелю Максимальний рівень шуму 80 дБ Захист від випадкового включення Захист від перевантаження Всі пластикові деталі, які контактують з продуктами, не містять бісфенолу А |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 30000 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.