(0) |
Готуйте корисні та смачні десерти та коктейлі з ягід, фруктів та льоду.
Нагодувати дітей вітамінами стало так просто!
Завжди ідеально гладенька текстура без грудочок.
Супершвидкий двигун потужністю 1600 Вт, що дозволяє досягати до 35 000 об/хв.
При подрібненні утворюється спіралеподібний вихор, що тягне всі інгредієнти до ножів. Тож все подрібнюєтья рівномірно і без грудочок.
Також можно взбити собі смузі чи коктейль одразу у чашку для подорожей. Натуральна порція вітамінів завжди з вами.
Леза нового покоління
Оскільки інновації є частиною нашої ДНК, ми розробили нову технологію лез Powerlix Life. Вони покращені титановим покриттям та розташовані під оптимальним кутом для ідеального подрібнення.
З ними легко подрібнити навіть найтвердіші інгредієнти дуже швидко і легко.
Знімні леза для легкого миття
Застряглі грудочки продуктів під лезами можуть додати вам клопоту. Саме з турботою про вас, наші леза можна легко дістати та промити. Не ризикуйте здоров’ям близьким та працездатністю блендера.
Не тільки потужний, а ще й зручний у користуванні
Виберіть з 5 різних автоматичних програм, таких як приготування смузі, сорбету, десертів, подрібнення льоду, або оберіть ручне управління швидкості\часу та досягайте ідеального збивання.
Окремо варто виділити програму Очищення, яка буде у нагоді, коли обмаль часу на прибирання.
Високошвидкісний блендер InfinyMix + пропонує отримати нескінченне різноманіття досконало взбитих смузі та коктейлів в книзі рецептів, щоб надихнути вас на креатив.
Отримайте понад п’ятдесят різних рецептів з корисними та смачними ідеями на будь-який випадок та досягніть максимально ніжної текстури за допомогою 5 простих у користуванні автоматичних програм, а також ручних налаштувань.
| Комплектация | Блендер Лопатка для змішування і трамбування інгредієнтів Штовхач Стакан з кришкою (600 мл) Книга рецептів Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 x 22.5 x 20 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Вага в упаковці | 7.94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56.9 x 28.2 x 29.8 см |
| Додаткові характеристики | ксклюзивна технологія лез Powerlix Life з нержавіючої сталі Режим Pulse Відсік для зберігання шнура П'ять автоматичних програм + ручні настройки: - сорбет - десерт - смузі - подрібнення льоду - очистка |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Об'єм, л | 1.75 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 35000 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду Самоочищення |
| Матеріал чаші / склянки | Тритан |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.