(0) |
Червоний компактний універсальний подрібнювач із великою чашею для швидкого подрібнення і змішування. Економте Ваш дорогоцінний час.
Посудину блендера можна легко мити в посудомийній машині та використовувати в мікрохвильовій печі. Легко зберігати завдяки компактному дизайну. Потужний мотор. Диск для збивання вершків і яєць.
| Комплектация | Чопер Диск для збивання Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 19.5 х 19.5 см |
| Вага | 1.22 кг |
| Вага в упаковці | 1.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 20 х 20 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал чаші: пластик Ніж з нержавіючої сталі |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Кількість обертів на хвилину | 3800 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.