(0) |
Ніжні кремові смузі.
Система Pro-Performance: ідеальна текстура смузі навіть із заморожених, твердих і волокнистих інгредієнтів. Готуйте ніжні смузі без шматочків, завдяки оптимізованій взаємодії двигуна потужністю 1200 Вт, ножів аеродинамічної форми й 3D-пришвидшувачів потоку в глечику для змішування.
1200 Вт потужності від Bosch.
Для подрібнення льоду або твердих інгредієнтів потрібен потужний двигун. Готуйте однорідні смузі, коктейлі або соуси з блендерами VitaPower. Двигун потужністю 1200 Вт, до 30 000 об/хв. — довіртеся досвіду Bosch у галузі моторних технологій у кухонній техніці з 1955 року.
Насолоджуйтеся простотою використання.
Очищення тепер так само просте, як і приготування смузі! Чашу, ніж, кришку — все можна мити в посудомийній машині. Проста фіксація чаші з візуальними підказками та компактне зберігання кабелю всередині корпусу — все для вашого комфорту.
Зроблено в Європі.
Блендер VitaPower від Bosch з вами надовго. Довговічність приладу підтверджена внутрішніми тестами: 100 годин безперервного використання і 10 000 чаш смузі. Ця надійність досягається завдяки високоякісним матеріалам, європейському виробництву та багаторічному досвіду Bosch у розробленні приладів для приготування їжі.
Леза ProEdge. Виготовлені в Золінгені.
Ніжна текстура без шматочків — заслуга ефективних лез ножа блендера. Леза ProEdge з неіржавкої сталі виробляються в Золінгені, всесвітньо відомому німецькому місті ножів лез. Краї лез посилені для забезпечення довговічності.
Тританова чаша з 3D-пришвидшувачами потоку.
Стійкий до ударів високоякісний глечик із тритану ідеально підходить як для гарячих супів, так і для крижаних напоїв. На внутрішній стінці глечика є пришвидшувачі особливої форми для оптимального потоку інгредієнтів і отримання однорідних результатів. Тритан не містить BPA, BPS або інших бісфенолів.
| Комплектация | Блендер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 23 х 19.6 см |
| Вага | 2.83 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 x 28.8 x 39.5 см |
| Додаткові характеристики | Система Pro-Performance: ідеальна однорідна текстура смузі навіть із заморожених і твердих інгредієнтів Велика чаша блендера 2 л (корисний об'єм 1.5 л) Чаша блендера з тритану: не б'ється, стійка до запахів Ніж з 4-ма лезами ProEdge з неіржавкої сталі Аксесуари придатні для миття у посудомийній машині (крім аксесуарів з електроприводом) Пластикові деталі, які контактують з продуктами, не містять бісфенол А Відсік для зберігання кабелю |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 30000 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.