(0) |
Потужний мотор і унікальний ергономічний дизайн дають змогу використовувати новий ручний блендер одним дотиком кнопки для простого й ефективного приготування корисних домашніх страв щодня. Унікальну технологію Philips ProMix розроблено в співпраці з фахівцями престижного Штутгартського університету й вона являє собою насадку трикутної форми, яка гарантує плавне, швидке й ефективне змішування для досягнення однорідної консистенції.
| Комплектация | Ручний блендер Подрібнювач розміру XL Насадка-міксер з 2 вінчиками |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 22.8 х 25 см |
| Додаткові характеристики | Насадка, яка запобігає розбризкуванню Сучасна технологія змішування ProMix Виймання натисненням однієї кнопки Ергономічний дизайн |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 500 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач Насадка-міксер із двома вінчиками |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.