(0) |
| Комплектация | Млинок Міні-подрібнювач |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.7 х 19.2 х 16.4 см |
| Вага | 1.769 кг |
| Вага в упаковці | 2.299 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.6 х 25.3 х 22 см |
| Додаткові характеристики | Технологія Problend |
| Потужність, Вт | 450 |
| Об'єм, л | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 1900 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 140 мл |
| Насадки | Млинок Міні-подрібнювач |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.