(0) |
Особливості блендера PHILIPS Daily Collection HR2543/90 з технологією ProMix:
| Комплектация | Блендер Стакан Компактний подрібнювач Віночок для збивання |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 5 х 6 см |
| Вага | 1.232 кг |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 22.8 х 25 см |
| Додаткові характеристики | Насадка, яка запобігає розбризкуванню Сучасна технологія змішування ProMix |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 500 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 300 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.