(0) |
TEFAL BL438831 — стаціонарний блендер від всесвітньо відомого бренда, продукція якого відповідає всім вимогам сучасного споживача. Побутова техніка компанії Tefal поєднує в собі високу якість, бездоганну надійність і стильний дизайн.
Блендер TEFAL BL438831 отримав якісні леза, виготовлені з неіржавкої сталі, які гарантовано слугуватимуть багато років і не втратять своєї гостроти. Вони без проблем впораються з продуктами будь-якої твердості.
Є функція подрібнення, яка підійде для колення та подрібнення льоду. Також блендер обладнаний імпульсивним режимом. Чаша виготовлена із загартованого скла, що забезпечує її надійність і довговічність.
Для зручності використання на чаші є вимірювальна стрічка.
| Комплектация | Блендер Кавомолка Чопер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.2 х 19 х 28.3 см |
| Вага | 3.56 кг |
| Вага в упаковці | 4.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.8 x 30.5 x 21.4 см |
| Додаткові характеристики | Технологія POWELIX Технологія Smart Lock Система повітряного охолодження До 3 хвилин безперервного змішування на будь-якій з трьох швидкостей (висока, низька, імпульсна) Чаша з термостійкого скла Ергономічна та текстурована ручка Подрібнення льоду завдяки імпульсному режиму Технологія POWERLIX - на 30% більше потужності Інноваційна геометрична форма лез Блокування чаші Smart Lock Зручне управління джойстиком Термостійка чаша 1,75 л з загартованого скла Легке очищення завдяки поділу власника лез на 2 частини 2 додаткові насадки: подрібнювач і насадка для нарізування |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1250 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.