(0) |
Power Bell Plus
Розширена зона різання. Змішує цілі продукти за кілька секунд.
Потужний двигун 1000 W
Для швидкого та легкого приготування.
Віночок
Легко збиває або збовтує яйця, вершки та повітряні десерти як на низькій, так і на високій швидкості.
Система EasyClick
Швидше прикріплення насадок завдяки простим у використанні кнопкам і простому інтуїтивному дизайну.
Технологія SPLASHControl
Запобігає розбризкуванню — щоб тримати вас і вашу кухню чистими.
Стакан об'ємом 600 мл із пластику без бісфенолу А
Пластиковий стакан на 600 мл не містить бісфенолу А й має позначки як в унціях, так і в мілілітрах.
Круглий регулятор швидкостей однією рукою.
21 швидкість на Ваш смак і гарантовано максимально якісні результати.
Подрібнювач 500 мл
Подрібнює м'ясо, твердий сир, горіхи, трави та моркву за лічені секунди.
| Комплектация | Блендер Міні-подрібнювач Насадка віночок для збивання Мірний стакан Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.4 x 28.6 x 53.8 см |
| Додаткові характеристики | Система EasyClick Технологія SPLASHControl Розширена зона різання Power Bell Plus |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.