(0) |
| Комплектация | Моторний блок (Type: HB701AI) Металева блендерна ніжка з ножами з нержавіючої сталі Насадка кухонний комбайн на 1.5 л (Type: FP) з додатковими насадками: - металевий ніж для подрібнення - пластиковий ніж для замісу тіста - тертка-шатківниця - дрібна тертка - велика тертка Віночок для збивання та перемішування Мірний стаканчик із шкалою на 600 мл |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 х 6.8 х 6.8 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 2.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.5 x 26.3 x 27.8 см |
| Додаткові характеристики | Моторний блок із системою EasyClick Plus та технологією SmartSpeed Металева блендерна ніжка виконана за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus та SplashControl |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Програми та функції | Спінювання |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.