(0) |
Кухонний блендер ZelmerZHB6500 для подрібнення овочів чи фруктів, приготування крем-супів. У комплекті зручна мірна чаша, в якій можна подрібнювати потрібні продукти, не побоюючись розбризкування. У блендері встановлено металеву ніжку, що робить його використання максимально довговічним. Для максимально швидкого подрібнення продуктів передбачений турборежим.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.88 кг |
| Вага в упаковці | 3.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47 х 21 х 33 см |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Для пюре Дрібна тертка Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.