(0) |
| Комплектация | Блендер Кришка Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.9 х 18.1 x 17 см |
| Вага | 1.43 кг |
| Вага в упаковці | 1.785 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 18.2 x 18.2 см |
| Додаткові характеристики | Корисний об'єм 1.25 Кількість лез - 4 (леза Zelkrom) Система охолодження двигуна - Double Air Ventilating System |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.