(0) |
Вам бракує часу на сніданок? Спізнюєтеся? Їсте щораз на ходу? Тоді блендер RUSSELL HOBBS Explore Mix&Go Cool 25160-56 створений спеціально для вас!
Усього за кілька хвилин ви можете приготувати корисний і смачний смузі, коктейль, суп або соус. А завдяки спеціальній кришечці з отворами для вживання на ходу, ви зможе брати їх із собою.
Компактний і зручний він не тільки дасть змогу зробити вам своє харчування максимально корисним, але й заощадить час. Так само блендер має функцію колення льоду для створення літніх прохолодний напоїв.
| Комплектация | Блендер 2 тританові пляшечки (по 600 мл) 2 кришки для вживання на ходу 2 ємності для холодоагенту Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.6 x 14.2 x 14.2 см |
| Вага | 1.46 кг |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Фітнес-блендер |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 17 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Пляшки підходять під тримачі в автомобілях Пластикові деталі без вмісту BPA Стильний Ретро-дизайн Нековзні ніжки Знімне лезо з нержавіючої сталі Ергономічний дизайн пляшечок Можна пити на ходу |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 2 x 600 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 20000 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.