(0) |
Ніжні кремові смузі
Система Pro-Performance: ідеальна текстура смузі навіть із заморожених, твердих і волокнистих інгредієнтів. Готуйте ніжні смузі без шматочків, завдяки оптимізованій взаємодії двигуна потужністю 1200 Вт, ножів аеродинамічної форми й 3D-пришвидшувачів потоку в глечику для змішування.
1200 Вт потужності від Bosch
Для подрібнення льоду або твердих інгредієнтів потрібен потужний двигун. Готуйте однорідні смузі, коктейлі або соуси з блендерами VitaPower. Двигун потужністю 1200 Вт, до 30 000 об/хв — довіртеся досвіду Bosch в галузі моторних технологій у кухонній техніці з 1955 року.
Насолоджуйтеся простотою використання
Використання блендера — річ дуже проста, завдяки інтуїтивному механізму фіксації чаші, відсіку для зберігання кабелю. Всі частини приладу, крім моторного блока, можна мити в посудомийній машині. А з продуманим, ергономічним штовхачем ви можете, не відкриваючи кришки, не боячись зачепити ніж, помішувати смузі прямо під час роботи блендера.
Виготовлене в Європі
Блендер VitaPower від Bosch з вами надовго. Довговічність приладу підтверджена внутрішніми тестами: 100 годин безперервного використання і 10 000 чаш смузі. Ця надійність досягається завдяки високоякісним матеріалам, європейському виробництву та багаторічному досвіду Bosch у розробленні приладів для приготування їжі.
Знімний ніж і якісні леза
Однорідна текстура смузі без шматочків — завдяки ефективним, довговічним лезам. Леза ProEdge з неіржавкої сталі виготовлені в німецькому місті Золінген, всесвітньо відомому центрі виробництва ножів і лез. Миття ножа не заподіє клопоту — з запатентованим тримачем ножа EasyKlick одним рухом ви можете зняти його та помити під струменем води або в посудомийній машині.
Скляна чаша Thermosafe
Високоякісний скляний глечик із товстими стінками ідеально підходить як для гарячих супів, так і для холодних напоїв. На внутрішній стінці глечика є 3D-пришвидшувачі потоку — для ефективного змішування та отримання однорідних результатів.
| Комплектация | Блендер Штовхач Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.5 х 28.8 х 39.5 см |
| Вага | 4.136 кг |
| Вага в упаковці | 4.82 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 23 х 19.5 см |
| Додаткові характеристики | 4-лезовий високоякісний ніж з неіржавкої сталі Solingen Знімний тримач для ножа EasyKlick Чаша блендера з термоскла об'ємом 2 л (загальний), 1.5 л (корисний) Мірний стакан з кришкою Відсік для зберігання кабелю Захист від випадкового увімкнення Захист від перевантаження Прогумовані ніжки Всі пластикові деталі, які контактують з продуктами, не містять бісфенолу А |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 30000 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.