(0) |
Блендер RTB810-B від компанії Rotex потужністю 800 Вт з 2 швидкісними режимами роботи, обладнаний регулятором швидкості на корпусі.
Чотирипелюсткові ножі блендера виготовлені з неіржавкої сталі. Пластиковий корпус обладнаний знімною металевою ніжкою. Для зручності під час використання модель обладнується підвісною петлею.
Насадка для пюре RBA80-P і диск для нарізування соломкою, для жульєну та картоплі фрі RBA81-J купуються окремо.
| Комплектация | Гострі чотирипелюсткові ножі Чаша з подрібнювачем Мірний стакан 0.6 л Вінчик із неіржавкої сталі Тертка для дерунів Три диски для грубого і дрібного нарізання та подрібнення овочів і фруктів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.8 x 30.5 x 25.2 см |
| Додаткові характеристики | Підвісна петля Індикатор роботи Плавне регулювання швидкості |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 13000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.