(0) |
Блендер RTB830-B від компанії Rotex потужністю 800 Вт з 2 швидкісними режимами роботи, обладнаний регулятором швидкості на корпусі.
Чотирипелюсткові ножі блендера виготовлені з неіржавкої сталі. Пластиковий корпус обладнаний знімною металевою ніжкою. Для зручності під час використання модель обладнується підвісною петлею.
| Комплектация | Гострі чотирипелюсткові ножі Тертка для дерунів Вспінювач молока Три диски для грубого і дрібного нарізання та подрібнення овочів і фруктів Мірний стакан 0.6 л Подрібнювач для обробки трав, горіхів, сиру, шоколаду та цибулі Насадка для пюре Диск для нарізання соломкою, для жульєну та картоплі фрі Насадки для збивання та замішування |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 х 20.8 х 25.2 см |
| Додаткові характеристики | Підвісна петля Індикатор роботи Плавне регулювання швидкості Увага гострі різальні частини !!! |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Гак для замішування тіста Для пюре Міні-подрібнювач Насадка-міксер із двома вінчиками Спінювач молока |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 13000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.