(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 18 х 17 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42 х 19 х 18 см |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.