(0) |
Блендер MG-642 NEW допоможе вам урізноманітнити ваше меню і приготувати новий кулінарний шедевр. Потужність блендера становить 1500 Вт, що забезпечує безшумну ефективну роботу упродовж тривалого часу. Заглибна частина зроблена з неіржавкої сталі, а ніж із титановим покриттям — запорука стійкості до зношування й довговічності. Ергономічна ручка з приємним покриттям SOFT TOUCH. Блендер може працювати на 13 швидкостях, що плавно перемикаються. Перемикач міститься на ручці приладу, що дуже зручно. У комплект входить пластикова мірна склянка, вінчик для збивання й мінікомбайн із покриттям SOFT TOUCH з 3 насадками — об'єм 1250 мл. Насадки: нарізання, шинкування й тертушка. Ці властивості в поєднанні з компактним дизайном роблять блендер незамінним помічником на вашій кухні.
| Комплектация | Блендер Чаша комбайна Подрібнювач Кришка-редуктор Редуктор вінчика Насадка-вінчик Мірний стакан Насадка для шаткування Насадка для дерунів Насадка для нарізання Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 22.5 x 22.5 см |
| Вага | 2.45 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 x 26 x 19 см |
| Додаткові характеристики | Ножі блендера з титановим покриттям Насадки для нарізання скибочками/шаткування/натирання Мінікомбайн з покриттям SOFT TOUCH з 3 насадками Гнучкий спіралеподібний шнур для комфортного використання і зберігання LED підсвітка Ергономічне руків'я з покриттям SOFT TOUCH Надійна фіксація Низький рівень шуму |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач Тертка для дерунів Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.