(0) |
Занурювальний блендер Liberton LHB-0308: будь-які страви під вашим контролем!
Надійний мотор 1000 Вт: вся необхідна потужність у вас під рукою, для швидких результатів без зайвого клопоту.
Універсальні аксесуари: склянка на 600 мл, віночок для збивання, подрібнювач на 1750 мл, диск для великої нарізки, диск для дрібної нарізки, диск для соломки, диск-терка.
| Комплектация | Блендер Венчик Измельчитель Мерный стакан Диск для крупной нарезки Диск для мелкой нарезки Терка для дерунов Насадка для нарезки соломкой |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 3.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 х 20.8 х 25.2 см |
| Фірмові технології | TurboPower |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1750 мл |
| Насадки | Велика тертка Вінчик для збивання Дрібна тертка Міні-подрібнювач Тертка для дерунів |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.