(0) |
Зручний і функціональний
First FA-5273-2 — зручний і функціональний стаціонарний блендер для домашнього використання.
Особливості
Потужності в 600 Вт вистачає для перемелювання доволі твердих продуктів. До того ж за такої потужності блендер справляється зі своїми завданнями швидко та двигун не перегрівається через непосильне навантаження. Усі компоненти блендера прості в складанні та невибагливі в догляді.
| Комплектация | Блендер Стакан Чаша подрібнювача Віночок |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 x 6.5 x 6.5 см |
| Вага | 1.15 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 x 10 x 10 см |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 350 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.