(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 22 х 17.5 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 23 х 18.5 см |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість міні-подрібнювача | 1700 мл |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.