(0) |
Подрібнювач First FA-5114-9 — ергономічний прилад на вашій кухні. Потужність подрібнювача дорівнює 500 Вт. Місткість скляної чаші 1200 мл дає змогу готувати на всю сім'ю. Прилад має 1 швидкісний режим.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 x 16 x 16 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 x 20 x 20 см |
| Потужність, Вт | 500 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість міні-подрібнювача | 1200 мл |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.